Kontaktujte nás: 732 888 880 | radka.burdova@gmail.com

17.7.2020 - Čekáme náš vytoužený "C" vrh. Březost byla dnes potvrzena!

!!

24.6.a25.6.2020 Přišel čas a Izie jela za ženichem. Krytí Dream Max Riccie proběhlo naprosto ukázkově a tak nezbývá než držet palce!

podzim 2019- plány byly krásné, ale jak ukázal můj zdravotní stav nerealizovatelné. Snad se dočkáme Izičiných miminek v roce 2020.

6.7.2019 - KZVP "O Procházkův pohár" - po roční pauze jsme se opět podívali na Roudnou, kde se účastníme výcvikového tábora. Byl to opět týden plný krásné práce s našimi "zlaťáčky", týden prožitý s kamarády! V závěru tábora se konaly Klubové zkoušky z vodních prací " O Procházkův pohár". Na tyto zkoušky byla přihlášena Izie - Amazing Star Staroveský poklad. Její práce byla prostě perfektní a výsledkem byla tabulka plná "4". Roztřelem získaný res. CACT. 

11.6.2016 – Na tohoto krásného hnědého pejska – Amazing Angel se uvolnila rezervace a hledáme pro něj nové páníčky! Info na tel.č.732 888 880.


9.6.2016 – Našim štěňátkům je dnes 7. týdnů. Rostou jako z vody přímo před očima. Tento týden byla prvně očkovaná a čipovaná. Všichni byli velmi stateční a ani jedno nenaříkalo. Vyzkoušeli jsme jak chutnají granulky, ale převážně jsou štěňátka krmena kvalitním masem. Noreen stále chodí k mimčům kojit, ale není to už tak časté. Pomalu se blíží čas, kdy nám štěňátka začnou odjíždět do svých nových domovů a naší snahou bude s nimi a hlavně s novými majiteli zůstat úzkém kontaktu.


26.5.2016 – dnes je našim raubířům 5 týdnů! Noreen má sice stále dost mateřského mléka, ale už asi týden štěňátka dostávají příkrm v podobě štěněčího mléka, rýžové kaše z kozího mléka , vyzkoušela i namáčené granulky a dnes poprvé i jemně sekaná krůtí prsa. Jsou moc šikovná a stále při chuti! Jejich hmotnost se nyní pohybuje od 4220g do 4870g.Minulý týden byla podruhé odčervena. Pokud nespí, je celá banda neustále v pohybu. Kromě nočních hodin mají stále volný přístup na venkovní terasu a kousek trávníku, kde vykonávají své potřeby a jsou den ode dne šikovnější! Nejvíce milují, když je vypustíme na celou zahradu, to si pak dosyta užívají velkého prostoru a předvádí své „sportovní “ výkony.

video: youtube


12.5.2016 – dnes mají naše štěňátka tři týdny! Je neuvěřitelné, jak rychle to utíká… Jsou to velcí jedlíci, už týden je vážíme jen jednou denně a jejich hmotnosti se pohybují v rozmezí 2450-2920g.Jsou den ode dne šikovnější, začínají přivykat na hlas člověka a jeho volání, rostou jim zoubky, které pilně prověřují. A tak ke svým třítýdenním narozeninám dostali k dispozici celou zimní zahradu. Na výpravy mimo porodní bednu se vydávají velmi odvážně, což dávají svými hlasivkami vědět všem i mimo dům! Mamča Northern Star Brdské zlato- „Noreen“ má stále dostatek mléka a tak jsme mimísky doposud nepřikrmovali. Každý den je jim puštěno CD s nahranými ruchy( bouřka, ohňostroj, doprava, dětský pláč atd.), tak aby z nich rostli nebojácní a vyrovnaní psi!


11.5.2016 – dnes jsme kromě fotografií natočili našim mimískům nová dvě videa.

Fotky: rajce,cz

Videa: Video 1video 2


5.5.2016 – dnes je štěňátkům 14 dnů. Od neděle postupně otevřela všechna štěňátka očka a snaží se stavět na nožky. Zatím sice velmi neohrabaně, ale i to se bude den ode dne lepšit. Stále pokračujeme v ranné neurostimulaci. Noreenka je vzorná mamka, která, jak se zdá má stále dostatek mateřského mléka, čemuž odpovídají i hmotnosti štěňátek, které se pohybují v rozmezí od 1735g do 2155g. Štěňátka i naše fenky Noreen a Bella byla poprvé odčervena.

Přikládám odkaz na náš youtube kanál, kde  nahráváme videa: https://www.youtube.com/channel/UCE4xgGI61DtI_8D0luFru2w


27.4.2016 – štěňátka mají dnes 6. dnů. Jejich současná hmotnost se pohybuje od 955 – 1125g. To znamená, že již zdvojnásobila svou porodní váhu. Maminka Noreen chodí na své pravidelné ranní vycházky k rybníkům, ale jen na chvíli. Při zpáteční cestě domů kňučí a nemůže se svých miminek dočkat. O štěňátka pečuje velmi důkladně. Štěňátka dostala do porodní bedny kupu plyšáků, tak aby je mohla různě přelézat a tulit se k nim. Se štěňátky cvičíme rannou neurostimulaci. Každý den přidáváme do fotogalerie nové obrázky.

Všechna štěňátka jsou již zadaná.


 

Přijímáme rezervace na štěňátka z velmi nadějného spojení CH Fly Over the Golden-Hill Du Bois de’la Rayre X Northern Star Brdské zlato. Štěňátka budou plně socializovaná, odčervená a očkovaná k odběru koncem června 2016.

Sorel:k9data.com

Noreen: k9data.com


Dne 21.3.2016 jsme oslavili krásné 12. narozeniny naší Belly Ludmilymark.  Přejeme jí hodně zdravíčka  a ještě spoustu spokojených dní v naší rodině!


 

 

Dne 14.3.2016 jsme u MVDr. Zelinkové dostali tu nejkrásnější zprávu : Northern Star Brdské zlato – „Noreen“ je březí! V druhé půlce dubna budeme očekávat narození štěňátek z našeho prvního vrhu „Amazing“.

 

 

 


 

Dne 16.2.2016 jsme vyrazily na krytí za krásným psem CH Fly Over the Golden-Hill Du Bois de’la Rayere- „Sorelem“.  Sorel žije v Maďarsku u své paničky Zsuzsanna Sebestyén.  Je to nádherný šestiletý zkušený pes, s výborným rodokmenem, šampion krásy několika zemí s výbornými zdravotními výsledky. S naší Northern Star Brdké zlato – „Noreen“ tvořili nádherný pár, a tak věříme, že se narodí ve druhé půli dubna zdravá, povahově vyrovnaná štěňátka. Děkuji Zsuzsanna za velkou péči o nás po celé tři dny.

 Sorela

k9data.com

golden-hill.hu

 Noreen k9data.com